O NAS

NEWSLETTER
Interesuje Cię nasza oferta? Wpisz swój e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach.
Onkyo » O nas » Technologie » FlareConnect™

FLARECONNECT™

FlareConnect

Onkyo wprowadza do swoich produktów najnowszy system bezprzewodowej dystrybucji audio do wielu pomieszczeń o nazwie FlareConnect™ *.

System zostanie dołączony do istniejących funkcji przez proste zaktualizowanie oprogramowania (zalecane przez USB). FlareConnect™ *, zapewnia dystrybucję i synchronizację muzyki ze źródeł: znajdujących się w Internecie, w lokalnej sieci lub zewnętrznych. Do przesyłanie dźwięku między systemy audio-wideo/Hi-Fi i głośnikami bezprzewodowymi, wykorzystywana jest dwuzakresowa sieć Wi-Fi (5 GHz / 2.4 GHz).

FlareConnect™ *, pozwala użytkownikom cieszyć się muzyką odtwarzaną z płyty gramofonowej, CD, muzycznych serwisów internetowych czy serwerów sieciowych bez względu na to gdzie się znajdują (w zasięgu sieci Wi-Fi). Obsługa systemu jest bardzo prosta dzięki bezpłatnemu Onkyo Controller**.

FlareConnect ™ * oferuje elastycznośc w zakresie zmiany protokołu przydziału urządzeń „Master-Slave”, który leży u podstaw każdego systemu audio wykorzystywanego w wielu pomieszczeniach. Oznacza to, że każde urządzenie wyposażone w FlareConnect™ * może zostać oznaczone jako „Master”. Inną ciekawostką wbudowaną w system jest funkcja PlayQueue pozwalająca tworzyć playlisty (za pośrednictwem aplikacji) z plików dostępnych na serwerach muzycznych czy USB, które mogą być odtwarzane bez końca.

Modele Onkyo które mogą zostać zauktualizowane do FlareConnect™ *.

Generacja 2017

TX-8270, TX-8250, TX-NR474, TX-NR575E, TX-NR676E, TX-RZ720, TX-RZ820, CS-N575D, HT-R997.

Generacja 2016

TX-NR555, TX-NR656, HT-R695, TX-RZ710, TX-RZ810, TX-RZ1100, TX-RZ3100, PR-RZ5100, TX-L50, TX-L20D, LS7200, NCP-302, NS-6130, NS-6170, R-N855.

*Możliwość udostępniania sygnałów audio z zewnętrznych źródeł będzie dostępna po przyszłej aktualizacji i będzie różna w zależności od modelu. Abu uzyskać więcej informacji proszę zapoznać się ze specyfikacją określonego produktu. ** Możliwa do pobrania za darmo ze sklepu App Store lub Google Play. Aplikacja wymaga aktualizacji do najnowszej wersji. Uwaga: Dostępność serwisów oferujących przesyłanie strumieniowe audio zależy od regionu i może wymagać płatnej subskrypcji.
powrót początek strony
Aktualności Nowości Wideo
Technologie Warunki korzystania Polityka prywatności
Kino domowe Hi-Fi Soundbary Kolumny głośnikowe Kolumny bezprzewodowe Przenośne audio Słuchawki Akcesoria
Kino domowe Hi-Fi
Katalogi Dla prasy Reklamy Testy Newsy Ulotki produktowe Multimedia Instrukcje obsługi Aktualizacje oprogramowania Zdjęcia Hi-Res
Gwarancja Dodatkowa opieka pogwarancyjna KGO Customer Service Program